قدم دوم: اولین کمپین‌تان را بسازید

شما اینجا هستید:
< بازگشت

قبل از ساخت اولین کمپین، حتما مطمئن شوید که سایت شما در صفحاتی که میخواهید اطلاعات فرم را دریافت نمایید و یا نوتیفیکیشن‌ها را نمایش دهید، با موفقیت در قدم اول متصل شده است.

جهت شروع ساخت کمپین، روی دکمه «کمپین جدید» کلیک نمایید > نام کمپین را وارد نمایید > و بعد روی دکمه «مرحله بعد» کلیک نمایید.

 

قدم اول – نوع نوتیفیکیشن را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است که در بخش‌های مختلف پنل، راهنمایی‌های کوتاه و کاربردی نیز در آیکون‌های علامت سوال وجود دارد که با بردن موس روی آن‌ها ظاهر می‌گردد و بسیار روند ساخت کمپین را راحت‌تر می‌کنند.

با توجه به نوع پکیجی که انتخاب نمایید، انواع نوتیفیکیشن‌ها برای شما قابل انتخاب می‌شود.

توجه داشته باشید که فعلا فقط حالت «فعالیت‌های اخیر» برای شما قابل انتخاب است و ۳ نوع دیگر به زودی به سرویس ما اضافه خواهد شد.

 

ضمنا در صورت انتخاب گزینه «فعالیت‌های اخیر» با ظاهر شدن دکمه «تنظیمات» در زیر کادر مربوطه، روی آن کلیک نمایید و متن نوتیفیکیشن و دیگر تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

بعد از انجام تنظیمات > روی دکمه «ذخیره تنظیمات» کلیک نمایید > و پس از آن روی دکمه «مرحله بعد» کلیک نمایید.

 

قدم دوم – صفحات دریافت اطلاعات فرم را وارد نمایید

در این صفحه باید لینک صفحاتی که در آن فرمی هست که می‌خواهید اطلاعات آن دریافت و به صورت نوتیفیکیشن نمایش داده شود را وارد نمایید.

در فیلد اول، باید لینک صفحه را وارد نمایید که پس از نوشتن لینک مربوطه روی دکمه «ثبت لینک» که زیر فیلد لینک ظاهر می‌شود کلیک نمایید تا بررسی کنیم آیا لینک وارد شده صحیح و توسط «ثابت میکنیم» قابل شناسایی است یا خیر. پس از مشاهده کردن عنوان «اتصال برقرار شد»، فیلدهای بعدی یعنی ایمیل و نام را پر بفرمایید و در آن به ترتیب آیدی فیلد ایمیل و آیدی فیلد نام و نام خانوادگی در فرم را وارد نمایید.

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه روی دکمه «مرحله بعد» کلیک نمایید.

 

برای پیدا کردن آیدی فیلدها روی فیلد مربوطه در فرم باید کلیک راست نمایید > سپس با زدن Inspect طبق تصویر زیر آیدی مربوطه را پیدا نمایید > و پس از کپی کردن آن، در پنل ثابت میکنیم قرار دهید.

ویدئو زیر نحوه پیدا کردن آیدی فیلدها را آموزش می‌دهد:

 

 

قدم سوم – صفحات نمایش نوتیفیکیشن‌ها را وارد نمایید.

در این بخش هم صرفا باید لینک صفحاتی را که می‌خواهید در آن‌ها نوتیفیکیشن‌ها نمایش داده شوند را وارد نمایید > سپس روی دکمه «مرحله بعد» کلیک نمایید.

 

قدم چهارم – کمپین‌تان را شخصی‌سازی کنید

در این بخش هم شما می‌توانید تنظیماتی از جمله نحوه نمایش در موبایل، محل نمایش در سایت و … را انجام دهید.

 

کمپین‌تان را ثبت و شروع کنید!

حال با انجام همه این تنظیمات روی دکمه «ثبت و اجرای کمپین» کلیک نمایید تا کمپین شما ساخته و فعال شود.

 

حالا نوبت تست کمپین است!

اگر کمپین‌تان را ساختید و اجرا کردید؛ الان وقت تست کردن آن است تا مطمئن شویم به خوبی روی وبسایت شما کار می‌کند.

 

تست کردن کمپین

 

برچسب ها :