قدم سوم: کمپین‌تان را تست کنید

شما اینجا هستید:
< بازگشت

شما تا اینجا اولین کمپین‌تان را هم ساخه و اجرا نمودید و حال نوبت تست کامل کمپین است که به درستی کار می‌کند یا خیر؟

در قدم سوم از آموزش سرویس ثابت میکنیم به شما آموزش می‌دهیم که چطور کمپین‌تان را تست بفرمایید.

قدم اول – وارد صفحات دریافت اطلاعات (دارای فرم) شوید

به بخش «کمپین‌ها» وارد شوید و روی نام کمپینی که ساختید، کلیک نمایید.

 

سپس اطلاعات کمپین به شما نمایش داده می‌شود که با مشاهده بخش «لینک صفحات حاوی فرم برای دریافت اطلاعات» می‌توانید روی یکی از این لینک‌ها کلیک بفرمایید و به صفحه دارای فرم که قبلا وارد نمودید، وارد شوید.

 

قدم دوم – ثبت فرم

حال پس از ورود به صفحه مربوطه > فرم مربوطه که دارای فیلدهای ایمیل و نام (و نام خانوادگی) است را پر و ثبت نمایید.

 

قدم سوم – مشاهده صفحاتی که باید در آن‌ها نوتیفیکیشن‌ها نمایش داده شود

در بخش «کمپین‌ها» و در پنجره اطلاعات کمپین، با مشاهده بخش «لینک صفحاتی که نوتیفیکشن‌ها در آن نمایش داده می‌شود» و کلیک روی لینک‌های مربوطه می‌توانید به صفحات نمایش دهنده نوتیفیکیشن‌ها وارد شوید و نتیجه نمایش را مشاهده نمایید.

البته قبل از آن هم برای اطمینان از ثبت اطلاعات توسط «ثابت میکنیم»، با مشاهده بخش بالایی صفحه اطلاعات کمپین، اگر تعداد «مخاطبان» از ۰ به ۱ تغییر کرده بود، یعنی اطلاعات به درستی ثبت شده است. ضمن اینکه با اسکرول به پایین صفحه اطلاعات کمپین و در بخش «لیست مخاطبان» می‌توانید اطلاعات افراد یعنی نام، ایمیل و ساعت ثبت اطلاعات آن‌ها را نیز مشاهده نمایید.

 

با ورود به صفحات نمایش دهنده نوتیفیکیشن باید اطلاعات ثبت شده را در قالب نوتیفیکیشن مانند تصویر زیر در سایت‌تان مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که تا نمایش نوتیفیکیشن نسبت به سرعت اینترنت و وبسایت، باید کمی صبر نمایید که البته در اکثر موارد نوتیفیکیشن‌ها خیلی زود نمایش داده می‌شوند.

توجه داشته باشید اگر نوتیفیکیشن‌ها را مشاهده نکردید؛ یکبار صفحه را رفرش (Refresh) نمایید.

 

 

قدم چهارم – حذف نوتیفیکیشن

تا الان متوجه شدیم کمپین به خوبی روی سایت شما نصب شده است و اطلاعات کامل و به درستی دریافت و ذخیره می‌شود. حال باید نوتیفیکشن تستی که ایجاد کردیم را از روی سایت پاک کنیم.

جهت پاک کردن نوتیفیکیشن‌ از روی سایت، باید در پنل «ثابت میکنیم» روی کمپین کلیک نمایید > تا مجدد پنجره اطلاعات کمپین نمایش داده شود > سپس با اسکرول به بخش «لیست مخاطبان» > با زدن روی آیکون «حذف»، به راحتی نوتیفیکیشن مربوطه حذف خواهد شد.

برچسب ها :