چرا سایت من هنوز به ثابت میکنیم متصل نشده است و اطلاعاتی ارسال نمی‌کند؟

شما اینجا هستید:
< بازگشت

آیا همچنان مانند آموزش اتصال سایت به ثابت میکنیم، سایت شما به ثابت میکنیم متصل نشده است و پیام سبز اتصال موفق سایت به ثابت میکنیم را مشاهده نکرده اید؟ لیستی از راه حل‌های احتمالی در زیر آمده است که حتما باید بررسی نمایید.

 

اولین و مهم‌ترین راه‌حل احتمالی

قدم اول – بررسی وجود کد اتصال در سایت

بررسی این بخش بسیار کار راحتی است و باید طبق آموزش بررسی وجود کد اتصال در سایت، از وجود کد اتصال سایت با ثابت میکنیم در کدهای سایت‌تان اطمینان حاصل کنید. و در صورت اطمینان از نبود کد اتصال در سایت طبق آموزش نحوه اتصال سایت با ثابت میکنیم، کد را در فوتر سایت و یا انتهای کد صفحات مورد نظر قرار دهید.

 

راه‌حل‌های مرسوم دیگر

قدم دوم – کد اتصال شما کامل و به درستی کپی شده است؟

یکی از مواردی که در اکثر مواقع پیش می‌آید، قرار دادن کد اتصال به صورت ناقص در سایت است. باید مطمئن شوید کدی که کپی کردید و در سایت قرار دادید، دقیقا همان کدی است که در صفحه «اتصال به سایت» پنل ثابت میکنیم به شما داده شده است.

 

قدم سوم – قرار دادن چند کد اتصال در سایت

گاهی اوقات به اشتباه کد اتصال ثابت میکنیم را بیش از یکبار در کدهای سایت‌تان قرار می‌دهید که این هم باعث ایجاد مشکل می‌شود. مثلا این کد را هم در فوتر و هم در هدر سایت‌تان قرار داده‌اید. حتما مطمئن شوید که کد اتصال را فقط یکبار در سایت و در فوتر (و یا انتهای کد صفحات مربوطه) قرار داده‌اید.

 

قدم چهارم – قرار دادن کد شخصی خودتان در سایت

حتما مطمئن شوید که کد مرتبط با اکانت خودتان در ثابت میکنیم را کپی کرده و در سایت قرار داده‌اید. در غیر اینصورت ثابت میکنیم روی سایت و لینک‌های صفحات شما فعال نخواهد شد. شما باید کد اتصال شخصی‌تان را پس از ورود به پنل «ثابت میکنیم» با نام کاربری و رمز عبور خودتان در صفحه «اتصال به سایت» پنل ثابت میکنیم، بیابید.

 

هنوز هم مشکل دارید؟

اگر همچنان مشکل باقی است با پشتیبانی آنلاین ما و یا ایمیل support@sabetmikonim.com و یا شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۳۳ ارتباط برقرار نمایید تا سریعا مشکل‌تان را حل کنیم.

 

 

برچسب ها :