بازدیدکننده‌های شما در وبسایت‌تان چقدر است؟

ویژگی‌های استاندارد همه پکیج‌ها

تعداد دامنه نامحدود

تعداد ساخت کمپین نامحدود

تست A/B

نمایش نوتیفیکیشن‌های فعالیت‌های اخیر

نمایش نوتیفیکیشن‌های آمار داغ

نمایش کارت‌های نرخ تبدیل

سوالات متداول

سرویس «ثابت میکنیم» روی انواع سیستم‌های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس و همینطور اختصاصی کار میکند. برای اطلاعات بیشتر صفحه آزمایشگاه ما را مطالعه نمایید.

با پر شدن محدودیت بازدید پکیج شما، سیستم به صورت خودکار تا ۳ روز پکیج بعدی را برای شما فعال می‌کند تا کمپین شما متوقف نشود. در صورت پرداخت نکردن ما به التفاوت پکیج بعدی با فعلی پس از این ۳ روز سیستم از کار خواهد افتاد.

«ثابت میکنیم» صرفا اطلاعاتی که به ایمیل کاربران متصل است را استفاده خواهد کرد که با رضایت کامل کاربران در سطح اینترنت وجود دارد. برای اطمینان از این موضوع می‌توانید با ایمیل support@sabetmikonim.com در ارتباط باشید. ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد.

متاسفانه این امکان وجود ندارد. ما میدانیم خیلی از کاربران ما قانونمند هستند، اما افرادی وجود دارند که از سرویس ما سوء استفاده کرده و لیست‌های جعلی ایجاد می‌کنند تا سایت‌شان را معتبر جلوه دهند که این اصلا جالب نیست.

ما سرویس «ثابت میکنیم» را ایجاد کرده ایم تا جلوی تبلیغات جعلی را بگیریم و در تلاش هستیم به برندی که نماد اعتماد برای سایت‌ها باشد، تبدیل شویم. به همین خاطر به هیچ وجه امکان ساخت نوتیفیکشن‌های جعلی را نخواهیم داد.

قطعا ما به فکر وبمسترانی که تازه وبسایت‌شان را راه اندازی کرده‌اند هم هستیم. شما می‌توانید در کمپین‌تان تعیین کنید تا زمانی که تعداد نوتیفیکشن ها به مثلا ۳۰ عدد نرسیده است روی سایت هیچ نوتیفیکیشنی نشان داده نشود. تا نوپا بودن سایت شما هم به این ترتیب مشخص نشود.

سوالی دارید؟ پشتیبانی ما در خدمت شماست

در همه روزهای هفته از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب پاسخگوی شما هستیم.