ثابت میکنیم رسما شروع به کار کرد! سلام دنیا

بنر ثابت میکنیم

خاطرم هست سال ها پیش که جوانکی بیش نبودم وارد حوزه آنلاین شدم و همیشه فکر میکردم میتوانم با ورودم به دنیای وب تغییر گسترده ای در آن ایجاد کنم.

خُب من با طراحی سایت شروع کردم و فکر می کردم طراحان وبسایت چون خلق کننده همه آن چیزی هستند که کاربران اینترنت با آن کار می کنند، خودشان را خالق این حوزه می دانند. اما بعدا متوجه شدم آن چیزی که مهم است فقط خلق آن نیست بلکه مدیریت و بال و پر دادن مداوم به آن خیلی مهم است.

گذشت و گذشت تا اولین تجربه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ام را با موضوع طراحی وبسایت به اسم blink در سال ۹۵ به دست بیاورم و توانستیم با تیم خوبی که در بیلینک بودند و هستند، سایت های زیادی را طراحی کنیم و با برندهای بزرگی همکاری کنیم.

در همین سال ها بود که متوجه شدم خلق این سایت ها همه چیز نیست و کارآفرینان و کارفرمایان درگیر مشکلات دیگری هم هستند که سایتشان را راه بیاندازند و کسب درآمد کنند؛ پس دپارتمان های دیگری را برای تبلیغات آنلاین و دیگر مسائل فنی راه اندازی کردیم تا مشتریان ما بتوانند همه دغدغه ها و مشکلاتشان را پیش ما بیاورند و مدام بین شرکت ها سرگردان نباشند.

و دقیقا همین چالش ها بود که من را هر روز پخته تر می کرد و به سمت مسیر کارآفرینی حرکت می داد. به اضافه اینکه من هر روز سودای داشتن یک سرویس آنلاین عالی را در سر داشتم تا بتوانم خدمات خوبی به همکارانم در حوزه فعالیت های اینترنتی ارائه بدهم. همین باعث شد مسیرم به سمت ساختن یک سرویس هیجان انگیز تبلیغاتی برود.

و داستان شکل گیری «ثابت میکنیم»

بنر ثابت میکنیم

سال ۹۷ برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی ای در بیلینک احتیاج به شیوه ای جدید برای تبلیغات آنلاین و جذب مخاطبان داشتیم که با تحقیقات زیاد متوجه شدیم شیوه نوینی در بازاریابی به نام تایید اجتماعی یا Social Proof وجود دارد. توضیح و ماهیت این نوع بازاریابی در یک جمله «نمایش تایید محصولات و خدمات شما توسط کاربران قدیمی» است.

البته این شیوه بازاریابی تا الان هم در سایت ها با عنوان هایی مثل «از مشتریان ما بشنوید»، «مشتریان ما درباره ما چه می گویند» و یا با اصطلاح انگلیسی آن Testimonials هست و قطعا شما هم بارها این نوع نوشته ها را دیده و خوانده اید.

اما تقریبا میتوان گفت مدل بالا منسوخ شده است و تقریبا همه ما می دانیم که این نوشته ها را مدیران سایت ها را در سایتشان میگذارند و تاییدی بر صحت آن ها نیست.

پس به دنبال روش جذاب تر دیگری گشتیم تا به جای نمایش تعداد محدودی از مشتریان قدیمی، تقریبا همه آن ها را به بازدیدکنندگان مان نشان دهیم و به آن ها ثابت کنیم که سایت ما فعال و قابل اعتماد است. تا اینکه به روش نمایش مشتریان قبلی و فعالیت هایشان از طریق نوتیفیکیشن رسیدیم که چند سایت خارجی این خدمات را ارائه می دادند.

 

سایت ما ایرانی بود!

تحریم - ثابت میکنیم

سال ها است که با تحریم ها میجنگیم و با آن ها مدارا میکنیم. و این بار هم در استفاده از این سرویس ها، تحریم ایران کار دستمان داد و اجازه فعال کردن آن سرویس ها را روی سایت‌مان نداشتیم.

ما هم با توجه به اینکه برنامه نویس بودیم، به فکر راه اندازی این سرویس برای خودمان افتادیم و از اول شروع به نوشتن این سرویس کردیم. رفته رفته ایده هایی که در ذهنمان برای توسعه این سرویس به ذهنمان می رسید، باعث شد آن را طوری بنویسیم که هر کسی بتواند با آن کار کند و آن را روی سایت خودش پیاده کند.

اینجا بود که سرویس ثابت میکنیم در خانواده ای برنامه نویس در ایران متولد شد.

 

نون تحریم ها را میخوریم؟

واقعا نه!

بحث تحریم ها یک مسئله است و بحث راه اندازی یک خدمات عالی و بومی سازی در کشور مسئله ای دیگر. ما تلاشمان را کردیم که ثابت میکنیم را طوری بنویسیم تا کار با آن برخلاف سایت های خارجی بسیار راحت تر باشد و امکاناتی از سرویس دهنده های ایرانی مثل آپارات و … همگام با زبان فارسی روی آن پیاده شود. که تقریبا اکثر سایت های ایرانی هم بومی سازی یک سرویس و وبسایت خارجی است.

به همین خاطر اگر روزی همه تحریم ها هم برداشته شود (به امید آن روز)، با ورود سرویس های خارجی ارائه دهنده این خدمات، باز هم ما با قدرت ادامه می دهیم.

 

چه مشکلی از شما و وبمستران را حل میکنیم؟

قهرمان ثابت میکنیم

اگر حتی فقط ۱ بار تجربه خرید آنلاین را داشته باشید، به احتمال ۹۰% این حس را تجربه کرده اید که در حین انتخاب محصول و خرید، دقیقا در سایتی به همان محصولی که می خواهید میرسید اما حسی در شما مانع خریدتان می شود و آن حس دقیقا همان حس تایید جمعی است. همان حسی که وقتی چیزی را خرید می‌کنید، به شدت دوست دارید دوستان، آشنایان، فامیل‌ و حتی افراد غریبه هم آن را تایید کنند.

این حس بین اکثر مشتریان و مصرف کنندگان آنلاین مشترک است و اگر به عنوان وبمستر و مدیر سایت نتوانید کاری کنید که اعتماد کاربران به سرعت جذب شود و خیلی سریع مراحل خرید را کامل کنند، دچار سندروم کاهش مشتریمی‌شوید و فروش و نرخ تبدیل تان کاهش چشمگیری خواهد داشت.

اما با استفاده از ابزار و امکانات سرویس ثابت میکنیم خیلی خوب می توانید این مشکل را حل کنید و تعداد مشتریان‌ و میزان فروش‌تان را به طور چشمگیری افزایش دهید و در ادامه هزینه‌های تبلیغات‌تان را نیز کاهش دهید.

سرویس ثابت میکنیم حتی ابزاری را در اختیار شما میگذارد که میزان محبوبیت‌تان در شبکه های اجتماعی را نیز نشان دهید و همه جانبه خودتان را فعال و مطمئن نشان دهید.

هدف ما در ثابت میکنیم

هدف ثابت میکنیم

هدف ما در ثابت میکنیم تنها یک چیز است و آن تبدیل شدن به نمادی برای اعتماد به سایت‌ها است.

برای رسیدن به این هدف تمهیداتی هم اندیشیده شده است که هیچ وبسایتی نتواند آمار دروغ نمایش دهد و کاربران را گول بزند. چرا که ما در جهت حمایت از کاربران و خریداران آنلاین، تنها به دنبال اینترنت و تبلیغات پاک هستیم.

و البته یکی دیگر از اهداف ما این است که تجربیات‌ و به روزترین آموزش‌ها را در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان وب بگذاریم. به همین خاطر به صورت همزمان وبلاگ‌مان را نیز راه اندازی کردیم.

 

در وبلاگ ثابت میکنیم به چه مطالبی دست پیدا می کنید؟

در وبلاگ ثابت میکنیم تماما در تلاش برای ارائه مقالات رایگان آموزشی با موضوع افزایش فروش و نرخ تبدیل هستیم تا کمکی هر چند کوچک به دنیای تجارت آنلاین و بازیگران آن کنیم.

در این وبلاگ مطالبی برای آموزش دیجیتال مارکتینگ، بهبود سئو سایت، بهبود تجربه کاربری، روش‌های افزایش فروش و … پیدا خواهید کرد.

 

راستی من هم محمد امین مجیدی از تیم ثابت میکنیم هستم و از اینکه فرصتی شده است که من و بچه های تیم در کنار شما باشیم و به شما خدمت کنیم، سراپا شور و شوق و انگیزه هستیم.

ضمنا منتظر نظرات شما درباره سرویس‌ ثابت میکنیم زیر اولین پست وبلاگ‌مان هستیم.

 

 • کیفیت مقاله
 • کیفیت تصاویر
۵

یک دیدگاه بنویسید

  آذربویه
  جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

  خیلی خوشحال شدم کسانی هستند که با صداقت سعی در پاک نگاه داشتن فضای اینترنت در کنار تبلیغات هدفمند می کنند
  این سبک قطعا در آینده جوابگو خواهد بود
  به امبد موفقیت
  azarbooyeh@rocketmail.com